general manager

Główny manager, specjalista ds. obsługi klienta. Ekspert z dziedziny budowania strategii rozwoju marki, relacji z klientami oraz tworzeniu wizerunku firmy w mediach społecznościowych. Strategia i zarządzanie marką to jego  zawodowa pasja. Od kilku lat pracuje z agencjami PR przy kreacji i promocji największych firm w Polsce. Jego pozytywna aura, życzliwość i uśmiech sprawiają, że jest on ulubieńcem osób odwiedzających naszą szkołę. Robert dzięki przyjaznemu nastawieniu, poczuciu humoru, profesjonalnej wiedzy i dużej odpowiedzialności doskonale radzi sobie z obsługą klienta, komunikacją i zarządzaniem personelem. Uwielbia pracę z ludźmi.  Z wykształcenia stylista fryzur i masażysta. Pasjonat dobrej kuchni i dekorowania wnętrz.

instruktor wizażu

Wizażystka-samouk i autorka najpopularniejszego kanału poświęconemu makijażowi na polskim YouTube. Z wykształcenia filolog języka angielskiego, z zamiłowania i zawodu makijażystka. Jej prace cechują się perfekcją i precyzją aplikacji. Zdobywała doświadczenie malując panny młode do ślubu jak i modelki na pokazach mody. Współpracuje z najlepszymi markami kosmetycznymi zarówno zagranicznymi jak i polskimi. Skupia dużą uwagę na detale, co sprawia że każdy makijaż jest dopracowany w 100%. Jej specjalizacją są brwi, czyli nadawanie im właściwego kształtu i poprawny makijaż – właściwie ujarzmione brwi scalają makeup i decydują o jego charakterze. Uwielbia wydobywać piękno z kobiet, zarazem dodając im pewności siebie. Prywatnie miłośniczka dobrego filmu i wielbicielka kotów.

Joanna prowadzi: kurs Maxi Make Up PRO.

główny instruktor wizażu i charakteryzacji 

Ekspert w dziedzinie charakteryzacji  i wizażu. Mistrzyni idealnej kreski. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka. Uhonorowana tytułem ARTYSTA ROKU 2015 przez magazyn Make Up Trendy. Oficjalna makijażystka marki AFFECT Cosmetics. Doświadczenie zdobywała jako charakteryzatorka przy produkcjach filmowych a także jako jedna z wizażystek programu Dzień Dobry TVN. Jej profesjonalizm połączony z płynąca z serca pasją i wieloletnim doświadczeniem owocuje niesamowitymi efektami i niebanalnymi rozwiązaniami. Codzienność Karoliny to praca przy sesjach zdjęciowych, testowanie produktów kosmetycznych przed ich wprowadzeniem na rynek oraz dzielenie się doświadczeniem podczas szkoleń z przyszłymi wizażystami. Zajmuje się również fotografią oraz malarstwem olejnym. Prywatnie Karolina to wulkan energii, aktywność taneczną łączy z zainteresowaniami językiem greckim i tamtejszą kulturą.

Karolina prowadzi: kurs Secrets of Make Up, kurs Wedding Make Up PRO, kurs Activ Make Up PRO, zajęcia na kursie Intense PRO oraz w Rocznej Akademii Wizażu.

główny instruktor wizażu

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel plastyki. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażysta-stylista. Uhonorowany tytułem ARTYSTA ROKU 2014 przez magazyn Make Up Trendy. Oficjalny makijażysta marki KOBO Professional. Projektant pędzli marki HULU Brushes. Daniel jest wyjątkowym człowiekiem, wrażliwym, szczegółowym, każdego dnia w swojej pracy walczy o detale. Jest perfekcjonistą i dba o wysoki stopień estetyki wykonywanych makijaży. Wizaż to jego praca, powołanie i przede wszystkim życiowa pasja. Twarz traktuje jak malarskie płótno a kosmetyki jak paletę barw – to pozwala mu stworzyć osobiste, subtelne i kobiece makijaże. Daniel od wielu lat maluje osoby publiczne, uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz programach TV. Współtworzy wizerunek takich firm jak KOBO Professional, Sensique czy My Secret wykonując makijaże reklamowe oraz proponując nowe produkty do wprowadzenia na rynek. 

Daniel prowadzi: kurs Magic of Make Up, kurs Wedding Make Up PRO, kurs Activ Make Up PRO, zajęcia na kursie Intense PRO oraz w Rocznej Akademii Wizażu.

instruktor wizażu

Energiczna wizażystka, dla której makijaż jest jedną z najważniejszych części życia. Absolwentka PRO Make Up Academy. Oficjalna makijażystka marki Pixie Cosmetics oraz główna charakteryzatorka w firmie produkcyjnej Active Shots Entertainment. Zajmuje się również testowaniem nowych kosmetyków przed wprowadzeniem ich na rynek. Od najmłodszych lat "podkradała" kosmetyki mamie i malowała siebie oraz wszystkie koleżanki. Zdobywała doświadczenie pracując przy różnych produkcjach filmowych, sesjach zdjęciowych, spotach reklamowych oraz teledyskach. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak: Kazar, Heineken, Desperados, Poczta Polska, ING, Montibello. Makijaż jest dla niej sztuką, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Perfekcjonistka, dbająca o wysoką precyzję wykonywanych makijaży, każdego dnia podchodzi z pasją i wielkim sercem do swojej pracy.  Prywatnie wielka miłośniczka kotów, zakochana we włoskiej kuchni.

Lena prowadzi: kurs Twój makijaż.

instruktor stylizacji brwi, wizażystka

Ekspert w dziedzinie modelowania i stylizacji brwi. Absolwentka szkół wizażu i stylizacji, linergista Long Time Liner. Właścicielka studia urody Manja w Warszawie. Już od najmłodszych lat lubiła bawić się w malowanie, podkreślanie i pielęgnację brwi. Bardzo szybko nauczyła się dopasowywać swoje projekty do różnego typu urody, pamiętając by dbać przy tym o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pięć lat temu zadecydowała, że warto aby jej pasja przerodziła się w pracę. Inspiracją do działania były klientki, które motywowały ją do ciągłej pracy nad techniką i precyzją. Obecnie zajmuję się profesjonalną stylizacją brwi. Jej  znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowanie brwi do urody i kształtu twarzy, a także szerokie doradztwo z zakresu pielęgnacji brwi.

Marta prowadzi: kurs Perfect Brows.

główny instruktor stylizacji fryzur

Stylistka fryzur, dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka, kreatorka wizerunku ślubnego. Wybitna trenerka z wieloletnim doświadczeniem przekazująca wiedzę z pasją i zaangażowaniem. Ma za sobą współpracę z renomowanymi markami z branży ślubnej. Tworzyła makijaże i fryzury dla takich firm jak Mia Lavi , Gala , Annais, Duber . Inspirowana wschodnimi trendami z zakresu kreowania fryzur nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz dba o najwyższy, europejski poziom prowadzonych przez siebie warsztatów. Opracowany przez nią autorski program szkoleń opiera się na najnowszych technikach stylizacji fryzur z użyciem starannie wyselekcjonowanych, sprawdzonych kosmetyków, na których pracują najlepsi styliści na świecie. Szkolenia z jej udziałem to prawdziwe treningi umiejętności. Od kursantek wymaga pełnego skupienia i uwagi, sama daje z siebie 100%. Profesjonalna, pozytywna, motywująca do nieustannego rozwoju. Ukończenie warsztatów pod jej okiem to gwarancja sukcesu w zawodzie stylisty fryzur.

Olga prowadzi: kurs Stylizacji Fryzur

asystentka trenera w szkole stylizacji fryzur

Dyplomowany czeladnik w zawodzie wizażystka-stylistka. Magister socjologii, specjalista w dziedzinie PR, stylistka fryzur, właścicielka Boho Studio w Łodzi. Wyjątkowe umiejętności interpersonalne oraz zmysł estetyczny wykorzystuje przy współpracy z klientami indywidualnymi oraz firmami branżowymi. Pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych oraz projektach dla takich marek jak: NAOKO, Angelika Józefczyk, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Po Prostu. Ekspert z dziedziny budowania strategii rozwoju marki, relacji z klientami oraz tworzeniu wizerunku firmy w mediach społecznościowych. Podczas cyklu szkoleń prowadzi część teoretyczną dotyczącą psychologicznych aspektów pracy w zawodzie stylisty. Asystując podczas półrocznego cyklu szkoleń programu ,,Zostań Stylistą fryzur" służy kursantkom swoją pomocą w trakcie części praktycznej, pomaga w tworzeniu dokumentacji fryzur wykonanych podczas warsztatów. Doskonale znając warsztat pracy trenera pozostaje do dyspozycji kursantek. Jest odpowiedzialna za stylizacje modelek oraz dodatki stanowiące nieodzowny element tworzenia portfolio.

Ewelina prowadzi: kurs Stylizacji Fryzur

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA